2013 Tunik Modelleri

Ülkemizin gözde giyim markası haline gelen Alvina tunik modelleri ilede çok iddialı görünüyor. Her yaş bayanın kullanımına uygun tunik modelleri ile müşterilerinin karşısına çıkan marka çok çeşitli tasarımlar ve renklerde ürettiği çeşitleri aşağıda görebilirsiniz. 2013 Tunik modellerinden sadece örnekler sergilendiği sayfamız dışında tüm modelleri görüp deneme imkanı bulabileceğiniz Alvina satış mağaza bilgileri için yandaki menüyü kullanabilirsiniz.

       
       

 

Özellikle tesettürlü bayanlar'ın gözdesi haline gelmiş olan tunikler pantolon ve etek üzerine kullanıldığında oldukça şık ve zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Evde ve dışarda kullanabileceğiniz bu kıyafetler ile bayanların kalça bölümü kapanmış olmaktadır.

Alvina Tunik modellerinde özellikle kaliteli ve kalın kumaş yanısıra çok renkli modellere yer verilmesi dikkat çekmektedir. Bir çok modelde kullanışlı cep tasarımı yapılmış olup pantolon ve etek ile tam uyum sağlayan tasarımlara imza atılmıştır.

Her geçen gün gelişmeye devam eden alvina siz değerli hanımlar için kısa bir süre önce Alvina Shop adını verdiği online satış sitesini hizmete sunmuştur. Bunun dışında ülke genelinde onlarca satış mağazası ile sizlere satış hizmeti sunmaktadır.